Nasz zespół

Każdy z pracowników tiguar jest jedyny w swoim rodzaju, ale wszystkich nas łączy kilka podobnych cech, które uważamy za fundamentalne w branży fitness.

Po pierwsze, rozumiemy znaczenie aktywności fizycznej dla jakości życia, zdrowia, wyglądu i samooceny. Sport stanowi integralną część życia każdego z nas, dlatego polecamy naszym Klientom wyłącznie to, co sami dobrze znamy i lubimy.

Po drugie, o ile do swoich obowiązków podchodzimy bardzo poważnie, o tyle do nas samych - z dużym dystansem i pewnym przymrużeniem oka. 

 

Piotr


PIOTR

właściciel / CEO

Moja fascynacja sportem w wieku młodzieńczym przejawiała się w trenowaniu piłki nożnej. Największym sukcesem było zdobycie wicemistrzostwa Polski Juniorów w sezonie 1991/2 z drużyną Orła Łódź. Grałem na pozycji bramkarza, a w trakcie finałowego meczu z Jagiellonią Białystok musiałem wyjmować piłkę z siatki po strzałach m.in. Tomasza Frankowskiego i Marka Citko. Potem przez kilka lat regularnie ćwiczyłem na zajęciach fitness. Obecnie biegam na długich dystansach i ćwiczę z tiguar ALFA, który uważam za genialny sprzęt.

Sport to naturalna część życia każdego człowieka, szczególnie dla mężczyzny to forma medytacji i połączenia z własnym ciałem, ale też wrodzonej potrzeby rywalizacji. Nikt dziś raczej nie kwestionuje potrzeby mycia zębów. Aktywność fizyczna jest tym samym: poprawia wygląd, zdrowie i dobre samopoczucie.

 

 

 

Sandra


SANDRA

manager działu eksportu

Mogę śmiało stwierdzić, że jestem uzależniona od aktywności fizycznej. Aktywny wypoczynek towarzyszy mi na przestrzeni całego życia. Do moich faworytów mogę zaliczyć – na co dzień: trening siłowy, rolki, rower, wakacyjnie: kitesurfing, snowboard.

 

 

 

 

 

 

Piotr


PIOTR

kierownik ds. Kluczowych Klientów i Klubów sieciowych - sprzedaż do kluczowych Klientów

Sport już od najmłodszych lat towarzyszył mi niemal codziennie. Mając 7 lat rozpocząłem przygodę z piłką ręczną, która trwała po czasy studenckie. Moją aktualną zajawką są sporty siłowe, a po zdobyciu uprawnień trenerskich stale rozwijam swoją wiedzę i umiejętności w tym zakresie. Sport nauczył mnie pokory i samodyscypliny, a to zdecydowanie pomaga mi zarówno w biznesie jak i życiu codziennym.

 

 

 

 

  

Marcel


MARCEL

specjalista ds. sprzedaży - sprzedaż do Klubów na terenie całej Polski

 

 

 

 

 

 

  

Paulina


PAULINA

manager działu sprzedaży do e-commerce

Aktywność fizyczna towarzyszy mi od najmłodszych lat. Jako dziecko trenowałam pływanie i siatkówkę, później jazdę na rowerze, a od 2004 roku do tych pasji dołączyło zauroczenie rowerem stacjonarnym. Pokochałam indoor cycling do tego stopnia, że cały czas pogłębiam moje doświadczenie w tym kierunku. Fascynuje mnie również trening z systemem taśm podwieszanych. Moje motto brzmi: "nie zadowalaj się bylejakością", dlatego zawsze dążę do tego, aby dawać z siebie wszystko, a napotykane trudności pokonywać.

 

 

 

 

 

Agnieszka


AGNIESZKA

asystentka biura sprzedaży 

Na co dzień jestem mamą dwójki wspaniałych urwisów, a w pracy pilnym pracownikiem. Energię życiową czerpię z mojej pasji, czyli z jazdy na rowerze. Uwielbiam też ćwiczenia na piłce gimnastycznej. Bardzo dużą wagę przywiązuję do zdrowego odżywiania i lubię kulinarne eksperymenty na tym polu.

 

 

 

 

 

 

Konrad


KONRAD

kierownik działu zakupów i logistyki

Wielbiciel kina i entuzjasta rozwiązywania problemów podczas samotnych wypraw biegowych. Z wykształcenia filozof, z zawodu specjalista ds. importu, z zamiłowania ryba w wodzie, najchętniej w Bałtyku :) Lubi uporządkowaną przestrzeń zarówno w pracy, jak i w życiu codziennym. Pomocny i empatyczny, dociekliwy i systematyczny. Chętnie zagra w kręgle, stanie za konsoletą czy zorganizuje karaoke.

 

 

  

 

 

Adam


ADAM

kierownik działu marketingu

W 2017 r. po latach bezczynności postanowiłem ponownie zadbać o swoje zdrowie - zacząłem intensywnie ćwiczyć, schudłem 38kg i niespodziewanie przeszedłem na wegetarianizm. Dziś trenuję 5 dni w tygodniu (trening wytrzymałościowy oraz biegi). Ukończyłem wszystkie indywidualne biegi OCR Spartan Race, a następnie postanowiłem sprawdzić jak daleko mogę pobiec... moim rekordem jest bieg na 164km (27h). Obecnie w ramach dodatkowej aktywności prowadzę gabinet masażuw którym pomagam innym w pozbyciu się bólu, napięć i stresu.

 

 

 

 

Monika

 

MONIKA

senior brand manager

 

 

 

 

 

 

 

Michał


MICHAŁ

młodszy specjalista ds. marketingu

 

 

 

 

 

 

 

Dawid


DAWID

specjalista ds. jakości i rozwoju produktu

 

 

 

 

 

 

 

Aleksander


ALEKSANDER

asystent działu import-export

 

 

 

 

 

 

 

Łukasz


ŁUKASZ

p.o. zastępca kierownika magazynu, serwisant

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej


ANDRZEJ SENIOR

pracownik produkcji

 

 

 

 

 

 

 

 

Andrzej


ANDRZEJ JUNIOR

pracownik produkcji

 

 

 

 

 

 

 


MATEUSZ

kierownik magazynu

 

 

 

 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium