Kontakt

Serdecznie zapraszamy Państwa do showroomu w siedzibie naszej firmy, gdzie można obejrzeć niemal każdy z oferowanych przez nas produktów. Nasze biuro handlowe jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16, jednak w trosce o najwyższy poziom obsługi uprzejmie prosimy o wcześniejsze uzgodnienie terminu wizyty.

DANE FIRMY

tiguar Piotr Ośródka
ul. Brukowa 6/8, 91-341 Łódź, Polska
biuro@tiguar.pl
+48 42 640 77 22

NIP: 7262266346
Regon: 472927286
Santander Bank: 98 1910 1048 2783 1442 4727 0001

 

OBSŁUGA SKLEPU INTERNETOWEGO

Agnieszka Potocka
Asystentka biura sprzedaży, obsługa klientów detalicznych 
505 519 518
biuro@tiguar.pl


OBSŁUGA KLIENTÓW FIRMOWYCH

Piotr Gajewski
Kierownik ds. Kluczowych Klientów i Klubów sieciowych - sprzedaż do kluczowych Klientów
514 457 192

p.gajewski@tiguar.pl

Marcel Grzegorek
Specjalista ds. sprzedaży - sprzedaż do Klubów na terenie całej Polski
502 432 502
marcel@tiguar.pl

Paulina Haniszewska
Manager działu sprzedaży do e-commerce - współpraca i realizacja sprzedaży w segmencie e-commerce
515 542 919
p.haniszewska@tiguar.pl


INTERNATIONAL COOPERATION

Sandra Jaśkiewicz
Export department manager - cooperation with distributors and foreign partners
+48 519 563 169
sandra@tiguarfitness.com


POZOSTAŁE OBSZARY WSPÓŁPRACY

Konrad Kluza
Kierownik działu zakupów - zakupy i logistyka, kontakty z dostawcami
510 048 268
konrad@tiguarfitness.com

Dawid Siedlarek
Specjalista ds. jakości i rozwoju produktu - obsługa reklamacji, rozwój produktów marki tiguar
515 365 944
reklamacje@tiguarfitness.com

Piotr Ośródka
Właściciel / CEO - Doradztwo inwestycyjne, rozwój strategiczny, współpraca z kluczowymi klientami
42 640 77 22
piotr@tiguarfitness.com

Adam Chrzanowski
Kierownik działu marketingu - współpraca marketingowa i działania wizerunkowe, organizacja EU4YA by tiguar
507 187 507
adam@tiguarfitness.com

Michał Wójcik
Młodszy specjalista ds. marketingu - działania na portalach społecznościowych, wypożyczenie sprzętu na obozy, sprzedaż biletów EU4YA by tiguar
537 519 519
michal@tiguarfitness.com

Mateusz Frukacz
kierownik magazynu - zarządzanie pracą magazynu
502 085 974
magazyn@tiguarfitness.com

Łukasz Zieleziński
p.o. zastępca kierownika magazynu, serwisant - serwis gwarancyjny i pogwarancyjny
504 443 334
serwis@tiguarfitness.com

 
 
 
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium