Marka tiguar

 

tiguar, to pochodząca z Polski, profesjonalna marka sprzętu treningowego, która od 2010 roku systematycznie zdobywa uznanie na całym świecie. Produkty marki tiguar dedykowane są profesjonalnym klubom oraz użytkownikom ceniącym wysoką jakość i indywidualny design. Dlatego można je spotkać w najlepszych klubach fitness, siłowniach i studiach treningu.


POLSKA MARKA O ŚWIATOWYM ZASIĘGU
Marka została stworzona przez polską firmę ekspertfitness.com Piotr Ośródka, która od ponad dwudziestu lat dostarcza sprzęt do klubów w Polsce i na świecie. W 2024 r. firma zmieniła nazwę na „tiguar Piotr Ośródka” i zrezygnowała z dystrybucji innych światowych marek, aby w pełni skupić się na rozwoju najważniejszej z nich - marki tiguar.


SIŁA, WYTRZYMAŁOŚĆ, HARMONIA - TIGUAR
Portfolio marki tiguar obejmuje kilka kategorii, dzięki którym możesz wyposażyć swój klub/studio/siłownię/salę treningową w profesjonalny sprzęt o spójnym wyglądzie i najwyższej jakości.

  • Akcesoria fitness - Hantle, stepy, piłki i wszystko, co potrzeba do treningu fitness.
  • Wolne ciężary - Idealne dla tych, którzy chcą budować siłę i wytrzymałość.
  • Sprzęt do treningu funkcjonalnego - Dla pragnących wszechstronnego rozwoju i wytrzymałości.
  • Taśmy ALFA - Rozpakuj swoją wyobraźnię, ćwicz całe ciało z systemem podwieszanym tiguar ALFA.
  • Aerial - Połączenie siły z pięknem i swobodą ruchu.
  • Joga i Pilates - Sprzęt stworzony z myślą o harmonii ciała i ducha.
  • Stojaki, podłogi i inne akcesoria klubowe - Kompleksowe wyposażenie dla klubów fitness, siłowni i studiów treningu.
     

POLSKA JAKOŚĆ, GLOBALNE STANDARDY
Jesteśmy dumni, że serce tiguara bije w Polsce. Dlatego, to właśnie tu powstaje połowa sprzętów tiguara. Aktywnie angażujemy się w rozwój lokalnej i globalnej branży fitness, a nasze działania oddają pasję oraz etyczne podejście do biznesu. Obecność produktów tiguar na światowych rynkach, to dowód na to, że spełniamy najwyższe światowe standardy.

FILOZOFIA TIGUARA
Tygrys to synonim odwagi, jaguar to symbol siły i sprytu. Ich hybrydą jest tiguar, który łączy w sobie wszystkie te cechy. Nasza marka łączy design z funkcjonalnością i wytrzymałością. Tworzymy produkty, które są wykorzystywane w trakcie ćwiczeń, ale jednocześnie stanowią ważny element wyposażenia sali treningowej, budowania wizerunku oraz dążenia do zdrowia i sprawności fizycznej.
 

DLA PROFESJONALNYCH KLUBÓW I OSÓB CENIĄCYCH JAKOŚĆ
Produkty marki tiguar to idealna propozycja zarówno dla profesjonalnych klubów, które chcą się wyróżnić na rynku, jak i dla innych miejsc i osób, które chcą podkreślić swój indywidualny charakter. Nasza oferta jest tak różnorodna, że każdy znajdzie w niej coś dla siebie.
tiguar to więcej niż marka sprzętu fitness - to partner, który rozumie Twoje potrzeby, inspiruje do działania i dostarcza narzędzia, które pomagają Ci osiągnąć sukces.

    

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium